PON - PIĄ 9.00 - 17.00
733 040 111
32 307 37 50
Nowoczesna Kardiologia Kardiochirurgia Chirurgia naczyń Pulmonologia Diabetologia

DR N. MED

Tomasz Bochenek

KARDIOLOG

SONY DSC
Specjalista kardiologii. Kardiolog interwencyjny. Pracownik kliniczno-naukowy I Katedry Kardiologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, w tym Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Przezskórnych Interwencji Sercowo-Naczyniowych. Samodzielny operator interwencji wieńcowych, a także zabiegów strukturalnych w tym zamykaniu uszka lewego przedsionka. Doświadczenie nabyte w kraju , a także podczas pobytów szkoleniowych w ośrodkach za granicą. Współautor licznych publikacji naukowych oraz doniesień na najważniejszych kongresach kardiologicznych. Główne zainteresowania kliniczne – choroba wieńcowa , nadciśnienie tętnicze , choroby strukturalne, arytmie. Zainteresowania pozazawodowe – tenis , języki obce. Biegła znajomość języka angielskiego oraz francuskiego.

Poznaj zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii

Szanowni Pacjenci 

W trosce o Wasze i Nasze zdrowie  oraz w związku zaleceniami Centrali NFZ i Ministerstwa Zdrowia w związku z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) w Kardio Klinice Brynów w trosce o zostały wprowadzone następujące zasady:

Wizyty w klinice

Uprzejmie prosimy, aby do poradni pacjenci zgłaszali się bez osób towarzyszących, a dzieci tylko z jednym opiekunem. Prośba nie dotyczy osób niepełnosprawnych i innych sytuacji uzasadnionych

Pomiar temeratury

Każdorazowo w przypadku osobistego pojawienia się w Przychodni personel dokonana pomiaru temperatury ciała i zbierze odpowiedni wywiad.

Dezynfekcja

STOSOWANIE MASKI ZAKRYWAJACEJ USTA I NOS HIGIENICZNA DEZYNFEKCJĘ RAK PO WEJŚCIU DO PORADNI

Odstęp 2 metry

ZACHOWANIE ODSTĘPU MINIMUM 2 METRÓW OD OSÓB PRZEBYWAJACYCH W KLINICE Z WYŁĄCZENIEM BADAŃ i ZABIEGÓW