PON - PIĄ 9.00 - 17.00
733 040 111
32 307 37 50
Nowoczesna Kardiologia Kardiochirurgia Chirurgia naczyń Pulmonologia Diabetologia

Echo serca Echokardiografia

Jest to badanie nieinwazyjne, które pozwala na dokładną ocenę budowy i funkcji serca za pomocą ultradźwięków. Podstawowe badanie w niewydolności serca, wadach wrodzonych i nabytych serca, a także do wykrywania zmian w sercu związanych z nadciśnieniem tętniczym. Wykonanie badania echokardiograficznego jest wskazane nie tylko u pacjentów z wcześniej zdiagnozowaną chorobą serca, ale też u osób z podejrzeniem choroby serca oraz u wybranych osób uprawiających sport. Badanie trwa około 20-30 minut i jest bezbolesne.

Badanie Echo serca – Echokardiografia  w Kardio Klinice Brynów w Katowicach wykonujemy jako usługę prywatną.

tel.: 32 307 37 50

Poznaj zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii

Szanowni Pacjenci 

W trosce o Wasze i Nasze zdrowie  oraz w związku zaleceniami Centrali NFZ i Ministerstwa Zdrowia w związku z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) w Kardio Klinice Brynów w trosce o zostały wprowadzone następujące zasady:

Wizyty w klinice

Uprzejmie prosimy, aby do poradni pacjenci zgłaszali się bez osób towarzyszących, a dzieci tylko z jednym opiekunem. Prośba nie dotyczy osób niepełnosprawnych i innych sytuacji uzasadnionych

Pomiar temeratury

Każdorazowo w przypadku osobistego pojawienia się w Przychodni personel dokonana pomiaru temperatury ciała i zbierze odpowiedni wywiad.

Dezynfekcja

STOSOWANIE MASKI ZAKRYWAJACEJ USTA I NOS HIGIENICZNA DEZYNFEKCJĘ RAK PO WEJŚCIU DO PORADNI

Odstęp 2 metry

ZACHOWANIE ODSTĘPU MINIMUM 2 METRÓW OD OSÓB PRZEBYWAJACYCH W KLINICE Z WYŁĄCZENIEM BADAŃ i ZABIEGÓW