O nas

Jesteśmy nowoczesną prywatną placówką medyczną. Oferujemy konsultacje specjalistów w zakresie kardiologii, kardiologii dziecięcej, kardiochirurgii, chirurgii naczyń, pulmonologii, chorób wewnętrznych, diabetologii oraz dietetyki.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny prób wydolnościowych (w tym także badania wydolności sportowców i osób rekreacyjnie uprawiających sport), echokardiografii, monitorowania holterowskiego EKG
i ciśnienia tętniczego oraz spirometrii.

Nasze gabinety są nowoczesne i posiadają udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Decydując się na wizytę w naszych gabinetach mogą Państwo zawsze liczyć na fachową pomoc, życzliwość oraz przyjemną atmosferę.

Nasza placówka Kardio Brynów Sport

Powstała z pasji do sportu oraz w trosce o poprawę bezpieczeństwa osób rekreacyjnie uprawiających sport.
To kompleksowa ocena wydolności w oparciu o testy ergospirometryczne. Badania wykonywane są na sprzęcie najnowszej generacji przez lekarzy kardiologów oraz uznanych trenerów w dziedzinie fizjologii sportu oraz dietetyków.

Cel diagnostyki sportowej:

Trening to świadome działanie mające na celu wywołanie określonych zmian adaptacyjnych organizmu. Należy więc wiedzieć jakimi bodźcami i jakie zmiany chcemy poprzez trening wywołać. Dlatego też dla każdego będą to inne bodźce (np. intensywność, czas wysiłku, metody treningowe, tlenowe, beztlenowe, mieszane).

Wykonujemy badania:

Badania, które przy współpracy z trenerem umożliwiają opracowanie efektywnego programu treningowego dopasowanego do możliwości i celów treningowych osoby badanej.
Oferta jest dla osób rozpoczynających trening, a także chcących na bieżąco monitorować swoje postępy. Szczególnie dotyczy to sportowców przygotowujących się do imprez i zawodów sportowych (maratonu, triathlonu, zawodów kolarskich).