PON - PIĄ 9.00 - 17.00
733 040 111
32 307 37 50
Nowoczesna Kardiologia Kardiochirurgia Chirurgia naczyń Pulmonologia Diabetologia

DR N. MED

Andrzej Hoffmann

KARDIOLOG

SONY DSC
Specjalista kardiologii i chorób wewnętrznych. Elektrofizjolog. Pracownik I Katedry Kardiologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ekspert z zakresu inwazyjnych badań elektrofizjologicznych oraz zabiegów ablacji podłoża arytmii. Tematem pracy doktorskiej dr Hoffmanna była ocena skuteczności ablacji arytmii komorowych u pacjentów z pozawałowym uszkodzeniem serca przy użyciu systemu elektroantomicznego CARTO. Członek Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Prelegent na konferencjach kardiologicznych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Poznaj zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii

Szanowni Pacjenci 

W trosce o Wasze i Nasze zdrowie  oraz w związku zaleceniami Centrali NFZ i Ministerstwa Zdrowia w związku z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) w Kardio Klinice Brynów w trosce o zostały wprowadzone następujące zasady:

Wizyty w klinice

Uprzejmie prosimy, aby do poradni pacjenci zgłaszali się bez osób towarzyszących, a dzieci tylko z jednym opiekunem. Prośba nie dotyczy osób niepełnosprawnych i innych sytuacji uzasadnionych

Pomiar temeratury

Każdorazowo w przypadku osobistego pojawienia się w Przychodni personel dokonana pomiaru temperatury ciała i zbierze odpowiedni wywiad.

Dezynfekcja

STOSOWANIE MASKI ZAKRYWAJACEJ USTA I NOS HIGIENICZNA DEZYNFEKCJĘ RAK PO WEJŚCIU DO PORADNI

Odstęp 2 metry

ZACHOWANIE ODSTĘPU MINIMUM 2 METRÓW OD OSÓB PRZEBYWAJACYCH W KLINICE Z WYŁĄCZENIEM BADAŃ i ZABIEGÓW