PON - PIĄ 9.00 - 17.00
733 040 111
32 307 37 50
Nowoczesna Kardiologia Kardiochirurgia Chirurgia naczyń Pulmonologia Diabetologia

DR N.MED

Piotr Pysz

KARDIOLOG, INTERNISTA

DSC_0614
Specjalista kardiologii i chorób wewnętrznych. Pracownik Kliniki Kardiologii i Chorób Strukturalnych Serca III Katedry Kardiologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Członek Sekcji Echokardiografii i Wad Zastawkowych Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Członek Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Zaangażowany w obrazowanie podczas strukturalnych zabiegów kardiologicznych (zamykanie przecieków około zastawkowych, ubytków przegrody międzyprzedsionkowej i międzykomorowej oraz innych nieprawidłowych połączeń wewnątrzsercowych, obliteracja uszka lewego przedsionka, ablacja przegrody międzykomorowej, p/skórna naprawa zastawek serca i implantacja protez zastawkowych).

Poznaj zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii

Szanowni Pacjenci 

W trosce o Wasze i Nasze zdrowie  oraz w związku zaleceniami Centrali NFZ i Ministerstwa Zdrowia w związku z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) w Kardio Klinice Brynów w trosce o zostały wprowadzone następujące zasady:

Wizyty w klinice

Uprzejmie prosimy, aby do poradni pacjenci zgłaszali się bez osób towarzyszących, a dzieci tylko z jednym opiekunem. Prośba nie dotyczy osób niepełnosprawnych i innych sytuacji uzasadnionych

Pomiar temeratury

Każdorazowo w przypadku osobistego pojawienia się w Przychodni personel dokonana pomiaru temperatury ciała i zbierze odpowiedni wywiad.

Dezynfekcja

STOSOWANIE MASKI ZAKRYWAJACEJ USTA I NOS HIGIENICZNA DEZYNFEKCJĘ RAK PO WEJŚCIU DO PORADNI

Odstęp 2 metry

ZACHOWANIE ODSTĘPU MINIMUM 2 METRÓW OD OSÓB PRZEBYWAJACYCH W KLINICE Z WYŁĄCZENIEM BADAŃ i ZABIEGÓW