PON - PIĄ 9.00 - 17.00
733 040 111
32 307 37 50
Nowoczesna Kardiologia Kardiochirurgia Chirurgia naczyń Pulmonologia Diabetologia

DR N. MED

Dariusz Stańczyk

CHIRURG, CHIRURG NACZYŃ, ANGIOLOG

zdjecie dr Stańczyk (002)
Specjalista chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej i angiologii Pracownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Naczyń, Angiologii i Flebologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologii i Polskiego Towarzystwa Angiologii. Dr Stańczyk koncentruje zainteresowania zawodowe na leczeniu miażdżycy tętnic obwodowych. Uczestniczy w szkoleniach i konferencjach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. „Wiele lat pracy w Ochojcu w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyń, Angiologii i Flebologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego pozwala mi na dokładne i precyzyjne diagnozowanie chorób naczyń, kwalifikowanie jak i dyskwalifikowanie z zabiegów naczyniowych otwartych jak i endowaskularnych. Ogromne doświadczenie zdobywane podczas codziennej pracy wykorzystuję do jak najlepszego podejścia indywidualnie do pacjenta”. Leczone choroby : Miażdżyca tętnic kończyn dolnych i górnych. Bóle kończyn dolnych. Tętniak aorty piersiowej i brzusznej. Pokaż wszystkie leczone choroby Specjalizacje Chirurgia naczyniowa Angiologia Chirurgia ogólna Leczone choroby Miażdżyca tętnic kończyn dolnych i górnych. Bóle kończyn dolnych. Tętniak aorty piersiowej i brzusznej. Tętniaki tętnic trzewnych i obwodowych. Zakrzepica Żył Głębokich Kończyn Dolnych Żylaki kończyn dolnych Zakrzepica żylna. Niedokrwienie kończyn dolnych i górnych. Zwężenie tętnic szyjnych.

Poznaj zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii

Szanowni Pacjenci 

W trosce o Wasze i Nasze zdrowie  oraz w związku zaleceniami Centrali NFZ i Ministerstwa Zdrowia w związku z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) w Kardio Klinice Brynów w trosce o zostały wprowadzone następujące zasady:

Wizyty w klinice

Uprzejmie prosimy, aby do poradni pacjenci zgłaszali się bez osób towarzyszących, a dzieci tylko z jednym opiekunem. Prośba nie dotyczy osób niepełnosprawnych i innych sytuacji uzasadnionych

Pomiar temeratury

Każdorazowo w przypadku osobistego pojawienia się w Przychodni personel dokonana pomiaru temperatury ciała i zbierze odpowiedni wywiad.

Dezynfekcja

STOSOWANIE MASKI ZAKRYWAJACEJ USTA I NOS HIGIENICZNA DEZYNFEKCJĘ RAK PO WEJŚCIU DO PORADNI

Odstęp 2 metry

ZACHOWANIE ODSTĘPU MINIMUM 2 METRÓW OD OSÓB PRZEBYWAJACYCH W KLINICE Z WYŁĄCZENIEM BADAŃ i ZABIEGÓW