PON - PIĄ 9.00 - 17.00
733 040 111
32 307 37 50
Nowoczesna Kardiologia Kardiochirurgia Chirurgia naczyń Pulmonologia Diabetologia

DR

Radosław Kurzelowski

KARDIOLOG

SONY DSC
Specjalista kardiologii. Specjalista w technice oceny wydolności metodą ergospirometrii. Doktor Radosław Kurzelowski pracuje w Oddziale Kardiologii i Chorób Strukturalnych Serca w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach – Ochojcu. Jednocześnie realizuje pracę naukową na Wydziale Lekarskim w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, prowadząc przy tym zajęcia dla studentów kierunku lekarskiego. Na dorobek naukowy doktora Kurzelowskiego składa się szereg opracowań oryginalnych, publikowanych m.in. w wiodących czasopismach kardiologicznych o światowej renomie. Zainteresowania naukowe dotyczą możliwości interwencyjnego leczenia choroby wieńcowej, wad strukturalnych serca oraz elektro-mechaniki lewej komory mięśnia sercowego. Beneficjent Programu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej oraz nagrody Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Członek: Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK.

Poznaj zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii

Szanowni Pacjenci 

W trosce o Wasze i Nasze zdrowie  oraz w związku zaleceniami Centrali NFZ i Ministerstwa Zdrowia w związku z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) w Kardio Klinice Brynów w trosce o zostały wprowadzone następujące zasady:

Wizyty w klinice

Uprzejmie prosimy, aby do poradni pacjenci zgłaszali się bez osób towarzyszących, a dzieci tylko z jednym opiekunem. Prośba nie dotyczy osób niepełnosprawnych i innych sytuacji uzasadnionych

Pomiar temeratury

Każdorazowo w przypadku osobistego pojawienia się w Przychodni personel dokonana pomiaru temperatury ciała i zbierze odpowiedni wywiad.

Dezynfekcja

STOSOWANIE MASKI ZAKRYWAJACEJ USTA I NOS HIGIENICZNA DEZYNFEKCJĘ RAK PO WEJŚCIU DO PORADNI

Odstęp 2 metry

ZACHOWANIE ODSTĘPU MINIMUM 2 METRÓW OD OSÓB PRZEBYWAJACYCH W KLINICE Z WYŁĄCZENIEM BADAŃ i ZABIEGÓW