PON - PIĄ 9.00 - 17.00
733 040 111
32 307 37 50
Nowoczesna Kardiologia Kardiochirurgia Chirurgia naczyń Pulmonologia Diabetologia

PROF. DR HAB N. MED

Jacek Kusa

KARDIOLOG DZIECIĘCY, PEDIATRA

1KUSA-3-300x300
Specjalista kardiologii dziecięcej. Pediatra. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu wrodzonych wad serca u dzieci. Lekarz koordynujący Oddziałem Kardiologii Dziecięcej z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu. Prezydent elekt Sekcji Kardiologii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz członek Zarządu Asocjiacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK. Tytuł pracy habilitacyjnej: Przeznaczyniowe leczenie wybranych zwężeń w układzie sercowo-naczyniowym – ocena wyników i przydatności. Zainteresowanie kliniczno-naukowe Prof. Kusy koncentrują się na przezskórnym leczeniu interwencyjnym wrodzonych wad serca u dzieci i młodzieży.

Poznaj zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii

Szanowni Pacjenci 

W trosce o Wasze i Nasze zdrowie  oraz w związku zaleceniami Centrali NFZ i Ministerstwa Zdrowia w związku z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) w Kardio Klinice Brynów w trosce o zostały wprowadzone następujące zasady:

Wizyty w klinice

Uprzejmie prosimy, aby do poradni pacjenci zgłaszali się bez osób towarzyszących, a dzieci tylko z jednym opiekunem. Prośba nie dotyczy osób niepełnosprawnych i innych sytuacji uzasadnionych

Pomiar temeratury

Każdorazowo w przypadku osobistego pojawienia się w Przychodni personel dokonana pomiaru temperatury ciała i zbierze odpowiedni wywiad.

Dezynfekcja

STOSOWANIE MASKI ZAKRYWAJACEJ USTA I NOS HIGIENICZNA DEZYNFEKCJĘ RAK PO WEJŚCIU DO PORADNI

Odstęp 2 metry

ZACHOWANIE ODSTĘPU MINIMUM 2 METRÓW OD OSÓB PRZEBYWAJACYCH W KLINICE Z WYŁĄCZENIEM BADAŃ i ZABIEGÓW